pentagon

دستگاه لیزر CO2 Fractional

امواج لیزر با پیک بالا

اسکنر قوی و سریع

بدون درد

با بهترین کیفیت امواج (قطره نقطه تماس ۷۰ ~ ۲۰۰ nµ)

Pentagon Grand چیست؟

Pentagon Grand لیزر CO2 Fractional همراه با اسکنر است که باعث می شود پرتو به واحدهای میکروتیک تقسیم شده و بافتهای نرمال را در بین پرتوهای خود قرار می دهد تا آسیب های مستقیم پوست را کاهش دهد درنتیجه زمان درمان کاهش یافته و سریعتر پوست بهبود می یابد. Pentagon Grand لیزری بسیار مؤثر برای بهبود منافذ باز، زخم ها ، چین و چروک های عمیق و جوان سازی قوی پوست می باشد.

با القای درمان در لایه درم پوست و تحریک فیبروبلاست ها، مواد ضروری برای سلامت پوست مانند کلاژن و الاستین تولید می گردد. بنابراین هدف این متد درمانی بهبود و درمان زخم ها ، اصلاح منافذ باز و کاهش چین و چروک و کند شدن روند پیری میباشد.

این دستگاه از روش استاندارد کنترل موج مداوم بهره می برد. بنابراین، با روش کنترل Ultra Pulse میزان درد را بسیار کاهش داده، هیچگونه آسیبی به پوست وارد نمی کند و چون امواج خروجی ایمن و دقیق هستند ریکاوری بعد از درمان نیز سریعتر رخ خواهد داد.

 موارد مصرف:

اصلاح رنگ پوست

رفع منافذ باز

درمان انواع جای زخم و اسکار

بهبود چین و چروک های عمیق

جوانسازی پوست

جوانسازی واژینال

مورد استفاده توسط:

جراحان عمومی

متخصصین پوست و مو

جراحان پلاستیک

متخصصین کلورکتال

متخصصین زنان و زایمان

متخصصین گوش و حلق و بینی

مزایای دستگاه :

امواج مداوم

معمولاً برای برش های دقیق تر در جراحی استفاده می شود.

Ultra Pulse

در این متد پرتوی لیزر در پیک بالای ۱۰۰۰ وات به طول موج و زمان کوتاهتر تقسیم می شود، در نتیجه پرتوی لیزر بطور بسیار دقیق در منطقه مورد درمان تابیده می شود. این حالت برای درمان لکه های ریز، زگیل های پوستی، چین و چروک کم و نازک، لکه های قهوه ایی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

Fractional Laser

این حالت یک سیستم لیزر فوق العاده است که در جوان سازی پوست ، درمان پیگمانتاسیون ، زخم ها ، چین و چروک ، منافذ ، احیا کننده پوست و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

LVR

متد ایده آل برای درمان مشکلات و تنگ کردن واژینال. با تاباندن امواج لیزر بر روی دیواره واژن سبب تسریع بهبود زخم در واژن شده و همچنین به رفع تیرگی و جوانسازی و تنگ شدن واژن نیز کمک می کند.