aroma

لیزر دایود جهت رفع موهای زائد

مناسب برای پوست های تیره (پوست های شرقی و آسیای میانه)

مناسب برای هم موهای ضخیم و هم موهای نازک

درد کم و بدون ایجاد سوختگی

بدون نیاز به مواد مصرفی

دارای استانداردهای طلایی برای یک دستگاه دایود رفع موهای زائد

AROMA GRAND چیست؟

AROMA با ساطع کردن اشعه لیزر قدرتمند دایود با طول موج ۸۰۸nm، انرژی حرارتی را به فولیکول موها می رساند و این حرارت بصورت کاملا انتخابی توسط ملانین موجود در فولیکول ها جذب شده و سبب تخریب ملانین و فولیکول می گردد. 

روش های مبتنی بر لیزر ، فولیکول موها را با استفاده از فتوترمولیز انتخابی (selective photothermolysis) از بین می برد، هنگامی که موج های قرمز و نزدیک به مادون قرمز در اعماق درم نفوذ می کنند و به طور انتخابی توسط ملانین جذب می شوند، آسیب حرارتی فقط به فولیکول موها محدود شده و هیچ آسیبی به سایر سلول ها و بافتهای اطراف وارد نمی آورد.

مزایای دستگاه :

دارای تاییدیه CE و KFDA مناسب برای پوست های تیره (پوست های شرقی و آسیای میانه)مناسب برای هم موهای ضخیم و هم موهای نازکدرد کم و بدون ایجاد سوختگیبدون نیاز به مواد مصرفیکارکرد آسان و سادهزمان درمان کوتاه (عملکرد Continues)دارای هندپیس سبک به نسبت قدرت خروجی مناسب (۶۰۰w/800w)طول عمر زیاد با منبع انرژی پایداردارای نتایج کلینیکالی بسیار عالی

نقاط قوت دستگاه:

  • رفع موهای زائد منحصر به فرد

سایر دستگاه های لیزر معمولی به علت استفاده از انرژی ناپایدار لیزر باعث ایجاد درد زیادی می شوند. درحالی که، AROMA با داشتن سری خنک کننده قوی، تا حد زیادی سبب کاهش درد در زمان درمان می گردد.

  • درمان سریع

تکرار جلسات درمان با متدContinue  و نقطه تماس بزرگ (۱۵×۱۴ mm / 18.5×14.2 nm) دستگاه AROMA باعث تخریب سریع و کامل فولیکول موها می شود.

  • جلوگیری از رویش مجدد موهای زائد

 لیزر AROMA منجر به انتشار گرما از لامپ به ناحیه سلولهای برآمدگی و ماتریکس شده و منجر به از بین رفتن ظرفیت ایجاد فولیکول جدید مو می شود. در نتیجه، از رویش مجدد موهای زائد پیشگیری می کند.

  • هندپیس دارای قدرت خنک کنندگی بالای دارد که پوست را در برابر سوختگی محافظت می کند
  • بدون نیاز به زمان استراحت بین هر بیمار
  • بدون عوارض جانبی

مشخصات فنی دستگاه

Light source DIODE LASER
Power 600 [W] / (6 bars) 800 [W] / (8 bars)
Wavelength 808 [nm]
Intensity 1 ~ 100[J]
Pulse duration 10 ~ 350 [ms]
Spot size (Sapphire size) 14 x 15 [nm] (600 [W]) 18.5 x 14.2 [nm] (800 [W])
Repetition rate 1 ~ 10 [Hz]
Dimension 230 VAC, 50/60[HZ], 2.5KVA
Weight 75 [kg]